7 روش کاربردی برای کسب بیت کوین رایگان

اگر در زمینه بیت کوین و ارزهای دیجیتال مبتدی هستید در این مقاله 7 روش برای دریافت بیت کوین رایگان و طریقه ارسال آن به کیف پولتان ارائه خواهیم داد.

1. برنامه‌های مرتبط با بیت کوین

ممکن است با تبلیغات آنلاین کالا‌ها آشنا باشید، این شکل از بازاریابی در حوزه بلاک چین نیز وجود دارد. برنامه‌هایی که مرتبط با بیت کوین است این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا با مراجعه به صرافی‌ها، کیف پول‌ها و استخراج ابری و تبلیغ خدمات آنها بیت کوین رایگان دریافت کنید.

برنامه‌های مرتبط با بیت کوین را در ادامه نام خواهیم برد.

صرافی‌ها

اکثر صرافی‌ها با استفاده از برنامه ارجاعی که به کاربرانشان می‌دهند مردم را به استفاده از سیستم‌‌های خود دعوت می‌کنند و بخشی از تراکنش کاربران جدید‌ به حساب کاربران قدیمی که آن‌ها را دعوت کرده‌اند واریز می‌شود.

استخراج ابری

با مراجعه به مکان‌هایی که استخراج آنلاین بیت کوین را انجام‌ می‌دهند می‌توانید بیت کوین رایگان دریافت می‌کنند. Hashflare و Genesis Mining سیستم‌هایی هستند که استخراج ابری بیت کوین را انجام می‌دهند.

سخت‌افزار بیت کوین

تولیدکنندگان کیف پول سخت‌افزاری هم با استفاده از کد ارجاع در ازای فروش هر دستگاه 10 درصد کمیسیون پرداخت می‌کند. Trezor ، Ledger و Keepkey نیز جزو این دسته از کیف پول‌ها هستند.

2. فاست بیت کوین

فاست بیت کوین (Bitcoin Faucets) وبسایت‌هایی است که در ازای تبلیغ کردن، بازی کردن و یا حتی مشاهده ویدیوهای سایت بیت کوین رایگان را به صورت ساتوشی به کاربران ارائه می‌دهند. فاست‌های بیت کوین را در زیر بررسی خواهیم کرد.

FreeBitcoin

برای کاربران این امکان را فراهم می‌کند تا در هر 60 دقیقه به یک شماره دستیابی پیدا کنند و پاداشی از 0.00000003 BTC تا 0.028 BTC ارائه می‌دهند. هنگامی که پاداش به یک دلار برسد می‌توانید برداشت کنید.

Cointiply

این فاست نسبت به سایر فاست‌ها آسان‌تر است و در ازای تماشای ویدیو، بازی و یا بازدید از صفحات وب بیت کوین رایگان ارائه می‌دهد. همچنین امکان دریافت 100,000 ساتوشی روزانه را فراهم می‌کند.

Bonus Bitcoin

در این فاست شما می‌توانید هر 15 دقیقه یک جایزه 5 درصدی بیت کوین رایگان به صورت روزانه دریافت کنید و بعد از جمع آوری 10,000 ساتوشی را پس بگیرید.

3. بازی‌هایی که بیت کوین رایگان ارائه می‌دهد

با دانلود بازی‌ها از App Store یا Play Store می‌توانید برای دریافت بیت کوین بازی کنید و هنگام سرگرمی کسب درآمد داشته باشید.

4. سیستم پاداش بیت کوین صورت cashback

روش جدیدی نسبت به بیت کوین رایگان است و هنگام خرید با سیستم‌های cashback تخفیف اندکی به خریداران تعلق می‌گیرد. سیستم‌های cashback شامل موارد زیر می‌باشد:

SatsApp

این سیستم برای افزایش استفاده از لایتنینگ بیت کوین است به این صورت که از ویژگی SatsBack برخوردار است و هنگام استفاده از لایتنینگ هزینه شما را پس می‌دهد. این پروژه توسط SatsBack و CasaHODL راه اندازی شده است.

Pei

در این برنامه نیاز به یک تلفن همراه است تا کاربران هنگام خرید BTC یا USD با استفاده از کارت‌های بدهی تخفیف نقدی دریافت کنند. همچنین در خریدهای آنلاین و آفلاین پول اضافی دریافت کنند.

Lolli

استارتاپی است که به عنوان محبوبترین برنامه پاداش وجه نقد در بیت کوین و مستقر در نیویورک است. هنگام خرید آنلاین می‌توانید از افزونه Lolli در مرورگر استفاده کنید. همچنین از برندهایی نظیر Walmart ، BestBuy ، GAP ، GoDaddy و بیش از 500 برند دیگر پشتیبانی می‌کند.

5. ایردراپ (Airdrop)

با استفاده از Airdrop می‌توان بیت کوین رایگان دریافت کرد و توسعه دهندگان برای ایجاد جامعه‌ای از کاربران از  Airdrop استفاده می‌کنند. وب سایت‌هایی مانند airdrops.io و airdropalert.com برنامه‌های airdrop را ارائه می‌دهند. هر ارزی نمی‌تواند شرایط با ارزش شدن را داشته باشد اما ارزهایی مانند Stellar, NEM و Decred که ایردراپ شدن می توانند بین مردم ارزش پیدا کنند.

6. دریافت کوین از فورک‌های بیت کوین

هنگام فورک کوین‌های جدیدی ارائه می‌شود و می‌توانید آن را با بیت کوین عوض کنید همچنین با استفاده از FindMyCoins و Forkdrop می‌توانید فورک‌ها را ردیابی کنید. برای دریافت کوین باید کلید خصوصی کیف پول بیت کوین را به کیف پول رسمی کوین جدید وارد کنید.

7. نکات مربوط به بیت کوین

می‌توانید اخبار و نکات بیت کوین را از طریق رسانه‌های اجتماعی دریافت کنید همچنین سیستم‌هایی نظیر Bitfortip امکان پاسخگویی به سوالات آنلاین را فراهم می‌کند. هر کاربری که پاسخ نکته‌ای ارائه دهد بیت کوین رایگان دریافت می‌کند.

منبع: bitcoinafrica